15.02.2013 16:05

Dne 9.2.2013 jsme společně s Farností Dlouhý Most a Obcí Dlouhý Most uspořádali od 10.00 hod. 3. Masopustní průvod obcí. Sešli jsme se v Císařské aleji, v čele průvodu jelo koňské spřežení, kde na voze hrála kapela Hazard. Průvod hezkých masek zakončovala hasičská Máňa a policejní vozidlo. Když jsme došli na náves, zde nás čekaly vepřové hody. Pochutnali jsme si na jitrnicích, jelitech, tlačence, guláši, prdelačce, plněných knedlících s povidly a kremrolích. Na zpestření zde byla i cukrová vata a mohli jsme si koupit i nafukovací balonky. Nejlepší dětské masky byly ohodnoceny maličkostí. Přálo nám hezké počasí.

Večer od 20.00 hod. jsme se sešli na Masopustní veselici na sále U Loterie. Hrála nám kapela S.R.O.